top of page
BUTON.png
RPZS_logo_4.png

ODBORNÉ POSUDKY, VYŘÍZENÍ DOTACE

A PROJEKTOVÁNÍ ZELENÝCH STŘECH:

Logo.gif

BUILDIGO

Společnost BUILDIGO nabízí kompletní službu od konzultace s investorem, realizační projekt, odborný posudek, vyřízení dotace, až po předání dokončené zelené střechy. Dále se zabývá expertními službami v oblasti energetických úspor a simulacemi navrhovaných objektů v souvislosti s jejich dopadem na životní prostředí.

 

www.buildigo.cz

logo (1).png

PROJEKCE 21

 

Nabízí projektování moderních nízkoenergetických občanských i průmyslových staveb včetně rekonstrukcí a návrhů vegetačních konstrukcí. Své služby poskytují ve všech stupních projektové dokumentace od studie až po realizační dokumentaci. Ve spolupráci s odborníky zajišťují architektonické a ideové studie, statické posouzení, tepelně technické posouzení a návrhy TZB. V rámci expertní činnosti zajišťují energetické posouzení a optimalizace objektů, termovizní snímkování, měření koncentrace CO2 v objektech, měření vzduchotěsnosti budov, poradenskou činnost, stavební průzkumy a další.

www.projekce21.cz

PSTlogo.png

VUT FAST

 

Fakulta stavební je v současnosti největší fakultou VUT v Brně s nejvyšším počtem studentů.

www.fce.vutbr.cz

OVĚŘENÍ DODAVATELÉ ZELENÝCH STŘECH:

envilope-logo.png

ENVILOPE, s.r.o.

Společnost se zabývá vývojem a prodejem kompletních inženýrských řešení pro plošné ozeleňování horizontálních, sklonitých i vertikálních ploch.

 

www.envilope.cz

Mupo_logo_Red.png

MÜPO, spol. s r. o.

Firma zaměřená na výstavbu a rekonstrukce všech typů střech, a to v plném rozsahu od klempířských, pokrývačských a tesařských prací, po profesionální realizace zelených střech.

www.mupo.cz

Izolinvest

Izolinvest s.r.o.

Společnost se zabývá obchodní činností, montáží hydroizolací a realizací zelených střech Smart Roof Solution. 

www.izolinvest.cz

Romex

Romex s.r.o.

Společnost se zabývá prováděním zelených střech, hydroizolací, opravami střešních plášťů, realizací obvodových plášťů komerčních objektů a jiné.

 

www.romex.cz

image001.png

Avanzo a.s.

Stavební práce, údržba objektů a exteriérů, hydroizolační práce a realizace zelených střech.

 

www.avanzo.info

bottom of page